DpS Koutkova přehled akcí pořádaných od 20.5.2019 - 24.05.2019Datum konání:
20.5.2019
Datum ukončení:
24.5.2019

Komentáře


 • 16. 5. 2019 10:28
  Jitka Čermáková
  Postřeh

  Chtěla bych se s Vámi podělit o své pocity z návštěvy domova. Byla jsem zde celkem 2krat. Navštívila jsem jednoho známého naši rodiny. Prostředí a pokoje pro klienty krásné. Ale z čeho přišlo zklamání? Z chování a přístupu personálu. Na zvonek klienta ani na podruhé nikdo nereagoval, ten jednoduše vyply a nikdo nepřišel. Nepřišly ani po zbytek mě navstevy , která trvala asi 45 minut. Při další návštěvě jsem nechtěně vyslechla rozhovor osetrovatelskeho personálu s klientem. Hruza, jak arogantně a ponižujícímu tónem ošetřovatellka na klienta mluvila a dávala mu najevo jak ji obtěžuje a vymysli si. Proč takoví lidé pracuji v tomto zařízení? Vrhá to na Vás pak jen špatně světlo. Nosím to v sobě a nemohla jsem si to nechat jen tak uvnitř. Prosím zamyslete se , taky budete jednou staří. Čermáková.


 • 20. 5. 2019 14:35
  Olga Novotná
  Postřeh

  Chtěla bych reagovat na tento postřeh. Mám v Dps Koutkova již několik let maminku a jsem s ošetřovatelskou péčí a přístupem ošetřovatelského personálu velmi spokojená. Novotná


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.