DpS Koutkova přehled akcí pořádaných od 14.10.2019 - 19.10.2019Datum konání:
14.10.2019
Datum ukončení:
19.10.2019

Komentáře


 • 16. 5. 2019 10:28
  Jitka Čermáková
  Postřeh

  Chtěla bych se s Vámi podělit o své pocity z návštěvy domova. Byla jsem zde celkem 2krat. Navštívila jsem jednoho známého naši rodiny. Prostředí a pokoje pro klienty krásné. Ale z čeho přišlo zklamání? Z chování a přístupu personálu. Na zvonek klienta ani na podruhé nikdo nereagoval, ten jednoduše vyply a nikdo nepřišel. Nepřišly ani po zbytek mě navstevy , která trvala asi 45 minut. Při další návštěvě jsem nechtěně vyslechla rozhovor osetrovatelskeho personálu s klientem. Hruza, jak arogantně a ponižujícímu tónem ošetřovatellka na klienta mluvila a dávala mu najevo jak ji obtěžuje a vymysli si. Proč takoví lidé pracuji v tomto zařízení? Vrhá to na Vás pak jen špatně světlo. Nosím to v sobě a nemohla jsem si to nechat jen tak uvnitř. Prosím zamyslete se , taky budete jednou staří. Čermáková.


 • 30. 5. 2019 14:38
  Mgr. Helena Chalupová, ředitelka domova
  Re: Postřeh

  Dobrý den přeji, paní Čermáková,

  reaguji na Váš „Postřeh“, který jste napsala na naše stránky.

  Mrzí mě, že jste situaci neřešila hned na místě se staniční sestrou, která je nadřízená pracovníkům v sociálních službách. Pokud jste byla na návštěvě v domově odpoledne a staniční sestra ani vrchní sestra již v domově nebyly přítomny, mohla jste jednat se mnou, zpravidla bývám v domově do 16.30 hodin. Nebo máte možnost podat na chování personálu stížnost, můžete ji podat písemně nebo ústně.

  Řešit tuto situaci, která je ve Vašem postřehu velmi obecně popisována, kdy neuvádíte, na které sociální službě jste byla uvedeným incidentům přítomna, u kterého z klientů jste byla na návštěvě, který den (z důvodu určení zaměstnanců, kteří byli ve službě) jste u něho byla na návštěvě, popř. kdo konkrétně z personálu se takto k Vašemu známému choval (personál v přímé péči má svoje jméno uvedeno na nažehleném štítku na pracovním oděvu), je navíc s odstupem času velmi složité.

  Z tohoto důvodu Vám nabízím možnost společné schůzky, kde bychom tuto konkrétní situaci probrali. Byla bych ráda, kdybyste mi poskytla konkrétní údaje o situaci, kterou ve svém "Postřehu" popisujete. Uvádím kontakt - telefon 734 391 827, mail: reditelka.dpstrebic@gmail.com.

  Helena Chalupová


 • 20. 5. 2019 14:35
  Olga Novotná
  Postřeh

  Chtěla bych reagovat na tento postřeh. Mám v Dps Koutkova již několik let maminku a jsem s ošetřovatelskou péčí a přístupem ošetřovatelského personálu velmi spokojená. Novotná


 • 4. 6. 2019 7:55
  Kružíková
  pochvala

  Dobrý den, chtěla bych poděkovat paní pečovatelce, která včera vyvezla mojí tetu paní Zichovou ven na projížďku s vozíčkem po dlouhé době do přírody. Byla moc spokojená. Ještě jednou díky.
  Kružíková Alena


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů